مقتدی صدر بر ادامه تظاهرات علیه اشغالگری تاکید کرد

3

مقتدی صدر بر ادامه تظاهرات علیه اشغالگری تاکید کردبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی وقایع یمن به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از سومریه نیوز، مقتدی صدر، رئیس جریان صدر خطاب به تظاهرکنندگان عراقی گفت: به تلاش‌های خود برای نابودی فساد و پایان اشغالگری در کشور ادامه دهید و ما با شما هستیم.

مقتدی صدر روز پنجشنبه با انتشار مطلبی در حساب توئیتر خود، خطاب به تظاهرکنندگان گفت: (به تظاهرات خود) علیه فساد در کشور ادامه دهید و ما در کنار شما هستیم. هیچ کشوری با اشغالگری و هیچ حاکمیتی با فساد وجود ندارد.

بهجت

رئیس جریان صدر افزود: این دو تظاهرات دو نور از یک چراغ است که درخت مبارک اصلاحات را روشن می‌کند تا شاخه‌های درخت زیتون عراقی بر ملت و طیف‌های مختلف آن سایه افکند و به عنوان ستاره‌ای درخشان نه شرقی و غربی باشد تا ظلم اشغالگر، دست‌های فساد، تروریست‌ها، طرفداران خشونت و تاریکی ‍را از بین ببرد و از آزادی، صلح و دوستی با همسایگان، عزت و کرامت و جایگاه رفیع مقابل ملت‌های شریف بهره‌مند شویم.

رئیس جریان صدر در ادامه افزود: اعتدال و میانه روی راه و روش ما، صلح هدف ما و حاکمیت خواسته ماست تا همه صدا‌های طرفدار خشونت و تسلیم خاموش شود و نه شما خارجی هستید و نه ما تابع و پیرو هستیم بلکه ما و شما عراقی بوده و با هم زندگی می‌کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.